Polska szkoła dla dzieci w Holandii

Holandia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych destynacji, w które emigrują Polacy. Jedni wyjeżdżają z powodów zawodowych, inni chcą być blisko rodziny, a jeszcze inni postanowili po prostu coś zmienić w swoim życiu. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Holandii, która zadba o to, by wszystkie dzieci polonijne miały okazję uczyć się w odpowiednim miejscu. Polska szkoła podstawowa w Holandii musi zapewnić podstawę programową zgodna z wytycznymi obowiązującymi w naszym kraju, jak również wszystkie wymagane przedmioty.

Jak prowadzone są zajęcia dla dzieci w Holandii?

Polska szkoła dla dzieci w Holandii Polonijka jest platformą internetową, z której korzystać można z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do urządzenia tj. komputer, tablet, czy telefon oraz podłączenie do sieci internetowej. To doskonała alternatywa dla dzieci polonijnych na emigracji, które zamiast uczęszczać do jednej z miejscowych szkół, mogą wybrać polską szkołę podstawową w Holandii i uczyć się przedmiotów w swoim języku ojczystym. To szczególna zaleta dla dzieci, które planują powrót do kraju, gdyż wtedy będą mogły bez problemu wrócić do tradycyjnej szkoły znajdującej się już w Polsce.

Jakich przedmiotów uczymy w polskiej szkole podstawowej w Holandii?

W ofercie Polonijki zapewniamy wszystkie podstawowe przedmioty, przystosowane dla dzieci w każdym wieku. Będzie to nie tylko język polski, ale również inne kursy, które powinna oferować polska szkoła podstawa w Holandii. Nauka języka polskiego, jak również innych przedmiotów po polsku to bardzo ważny element na gruncie kultywowania polskości w każdym dziecku polonijnym. Polska szkoła dla dzieci w Holandii to miejsce, w którym dbamy o wszystkie symbole, jak również zapewniamy szeroką ofertę dydaktyczną

Ile kosztuje nauka w naszej szkole podstawowej w Holandii?

Z usług Polonijki korzystać można w kilku pakietach. Polska szkoła dla dzieci w Holandii Polonijka w ramach poszczególnych pakietów zapewnia dostęp do scenariuszy zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, telefoniczną pomoc dydaktyczną dla dzieci, jak również dostęp do szerokiej oferty webinariów i warsztatów, które regularnie odbywają się w obrębie naszej platformy.

Kto prowadzi lekcje dla dzieci w Holandii?

Zadbaliśmy także o wyjątkową kadrę nauczycieli. Polska szkoła podstawowa w Holandii Polonijka to miejsce, w którym dbamy przede wszystkim o wysoki poziom kształcenia, dlatego naszych pedagogów dobieraliśmy bardzo selektywnie. O tym, że taka praktyka ma sens, mogą świadczyć chociażby rozliczne pozytywne opinie, które otrzymujemy od naszych uczniów.

Holandia – krótki opis kraju

Holandia głównie ze względu na stosunkowo małą odległość, która dzieli ją od Polski, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dużą liczbę miejsc pracy dla obcokrajowców, staje się bardzo pożądaną lokalizacją dla Polaków, którzy zdecydowali się na wyjazd za granicę. Nasi rodacy skupiają się w okolicach miast tj:
  • Amsterdam
  • Rotterdam
  • Haga
  • Eindhoven

Polonia w Holandii

Polacy w Holandii bardzo często odnajdują nowe życie, jednak nie można zapominać o kraju swojego pochodzenia. Obcowanie z językiem polskim oraz innymi symbolami polskości będzie szczególnie ważne w przypadku procesu wychowania dzieci. Polonijka to polska szkoła podstawowa w Holandii, która stwarza ku temu doskonałą okazję.

Instytucje ważne dla Polonii w Holandii

Z racji, iż w Holandii istnieje bardzo pokaźna grupa polonijna, nie mogło zabraknąć tutaj instytucji i placówek przeznaczonych typowo dla Polaków. Polska szkoła dla dzieci w Holandii to miejsce, w którym dzieci mogą nie tylko uzyskać dostęp do materiałów edukacyjnych zgodnych z polską podstawą programową, ale także obcować z podobną grupą społeczną. Polonijka to szkoła podstawowa Holandii, która stwarza obydwie z tych możliwości, a co więcej jest dostępna dla każdego o każdej porze z dowolnego miejsca w kraju. Zapisy trwają – zarejestruj się już teraz!