• Uwaga konkurs Eko wyzwanie dla miłośników recyklingu!

Uwaga konkurs Eko wyzwanie dla miłośników recyklingu!

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, ale my już teraz zapraszamy Was do promowania ekologicznego trybu życia. Weźcie udział w konkursie i wygrajcie super ekologiczną nagrodę!

Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy wykonać zadanie zgodnie z założeniami konkursu.

Daj nowe życie starej rzeczy. Użyj jej w taki sposób, by po przekształceniu otrzymała nowe życie i nowe przeznaczenie. Użyj mocy kreatywności, każdy pomysł jest dobry. Zrób relację fotograficzną z przemiany wybranej rzeczy. Kolejny punkt to opis nowego przedmiotu, opisz: autorską nazwę stworzonego przedmiotu,  jej sposób użycia (zastosowanie), wykorzystane materiały oraz imię i klasę dziecka.

Opis należy zamieścić w komentarzu razem ze zdjęciem konkursowym pod tym postem na naszym Facebooku.

W konkursie mogą wziąć udział tylko uczniowie Polonijki. Zwycięzcę wyłonimy w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. W każdej grupie wyóżnimy jednego zwycięzcę! Nagrodą  jest gra planszowa „Milionerzy EKO wyzwanie – Dorośli vs Dzieci”. Uwaga! Komentarze możecie zamieszczać w dniach 20.03-26.03.2023!