• Poznajcie jednego z naszych uczniów!

  20 września
  Poznajcie jednego z naszych uczniów!

  Przedstawiamy jednego z naszych zdolnych uczniów – Aarona Kleszcza. Chłopiec uczęszcza do stacjonarnej szkoły w Wielkiej Brytanii, a oprócz tego rozpoczął naukę w 1 klasie Polonijki. Wśród szkolnych obowiązków znajduje czas na swoje hobby i sporty, w których osiąga liczne sukcesy.

  Aaron przygodę z judo rozpoczął w wieku 4 lat i obecnie na treningi uczęszcza raz w tygodniu. Od tej pory zdobył już kilka pucharów i w tym roku zakwalifikował się na zawody międzyklubowe. Ten wyjazd zakończył się dla niego sukcesem – zdobył medal i osiągnął kolejny poziom. 

  Nasz uczeń jest wyjątkowo aktywny i zaangażowany w sport – w wieku 5 lat zaczął również trenować grę w piłkę nożną. Jego ciężka praca i postępy zostały już uhonorowane kilkoma pucharami. Na te treningi przeznacza również godzinę tygodniowo. W tym roku, od września Aaron rozpoczął przygodę z pływaniem i co sobotę chodzi na basen.

  Sport to nie jedyne hobby Aarona. Nasz uczeń ponadto bardzo lubi grać na keyboardzie. Zainteresował się tym instrumentem, gdy obserwował starszego brata. Teraz już od roku Aaron uczy się grać, a jedną z pierwszych melodii, które opanował jest Hymn Polski.

  Jak mówi jego mama – pomimo tych wszystkich aktywności wydaje jej się, że syn ponad wszystko uwielbia bawić się klockami Lego.

  Serdecznie gratulujemy wszystkich osiągnięć Aaronowi i cieszymy się, że mamy takich zdolnych uczniów. 

  Zapraszamy też innych rodziców i uczniów, by dzielili się z nami swoimi małymi i dużymi osiągnięciami!