Aktualności

 • Wielkie Dyktando dla Polonii za nami!
  Kochani! Za nami pierwsze Wielkie Dyktando dla Polonii. Cieszymy się, że zechcieliście wspólnie z nami świętować Dzień Polonii i Polaków za granicą. W dyktandzie udział wzięło ponad 300 osób. To niesamowite wyróżnienia dla nas. Jesteśmy dumni, że to właśnie taką formą aktywności zdecydowaliście się uczcić ten ważny dla całej Polonii dzień:)
 • “Polska w moim domu”- wyniki konkursu
  Za nami rozstrzygnięcie konkursu “Polska w moim domu”. Swoimi pracami udowodniliście, że w większości polonijnych domów polskie aspekty są mocno widoczne. Bardzo nas to cieszy. Jesteśmy z Was niesamowicie dumni. Dostaliśmy od Was zdjęcia, filmy i naprawdę piękne prace .
 • #3MAJ SIĘ!

  30 kwietnia
  #3MAJ SIĘ!
   Kochani! Majówka zbliża się wielkimi krokami. Będzie inna niż zwykle, ale nie poddajemy się – chcemy zachęcić was do dzielenia się ze światem waszymi marzeniami, pomysłami, a przede wszystkim – dobrą energią!  Niektórzy z Was już to zrobili, zobaczcie:)
 • Leo zajął II miejsce!
  Z okazji obchodzonego dziś Światowego Dnia Ziemi pragniemy pogratulować sukcesu Leo! Uczeń klasy drugiej zdobył drugie miejsce w konkursie “Prezent dla Planety”.
 • Pobierz grę stworzoną przez naszą uczennicę!
  Nie przestajecie nas zaskakiwać! Dopiero pisaliśmy o tym, że jesteśmy pod wrażeniem Waszych plastycznych talentów, a już dostaliśmy kolejny powód do dumy. Na początku roku kalendarzowego zachęcaliśmy Was do zrobienia listy postanowień. Miło jest dostawać takie prezenty, jak ten, które są dowodem na to, że wdrażacie swoje plany w życie.
 • Wyniki konkursu “Stwórz swoją własną książkową postać”
  O tym, że nasi uczniowie mają talent plastyczny, wiedzieliśmy już od dawna. Natomiast konkurs na stworzenie własnej książkowej postaci utwierdził nas w przypuszczeniach, że wyobraźnię również mają rozbudowaną:) Dziękujemy za przesłanie pięknych prac i wszystkim gratulujemy talentów! Po raz kolejny nas zaskoczyliście, tak trzymajcie;) Poniżej prezentujemy prace konkursowe. Miłego oglądania:)
 • Jak ten czas leci.. Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego już za nami. Podobała Wam się nasza niespodzianka?  Jeśli jeszcze nie udało Wam się skorzystać z tego, co dla Was przygotowaliśmy, koniecznie zajrzyjcie tutaj: TUTAJ i cieszcie się nauką języka polskiego tak, jak nasi mali ambasadorzy.
 • Stwórz własną książkową postać!
  Kochani Uczniowie, przed Wami kolejna szansa na zdobycie dodatkowego diamentu na Internetowej Platformie Edukacyjnej, tym razem w konkursie pt. „Stwórz własną książkową postać”.
 • Napisaliśmy dla Was bajkę!:)
  Dziś Międzynarodowy Dzień Pisarzy. My też chcieliśmy poczuć się przez chwilę jak oni, dlatego stworzyliśmy bajkę o niedźwiadku Ozim i jego magicznym kamyku. Jeśli jesteście ciekawi, jakie cudowne właściwości posiada kamyk Oziego, zachęcamy do POBRANIA e-booka z bajką : ” Niedźwiadek Ozi i magiczny kamyk”.  Miłej lektury!
 • Zapisz dziecko na zajęcia językowe!
  Kto jest chętny na bezpłatne warsztaty o języku polskim?  To dobry moment, żeby dopisać do swojego kalendarza następujące terminy: – 24 lutego (poniedziałek) godz. 18:00 – 27 lutego (czwartek) godz. 18:00 – 29 lutego (sobota) godz. 16:00
  Wypocznijcie w weekend, a od poniedziałku startujemy z zajęciami językowymi dla dzieci i młodzieży:)  Rodzicu, zachęć swoje dziecko do udziału w warsztatach. Tu znajdziecie linki, przekierowujące na zajęcia. Uczniów natomiast odsyłamy do Internetowej Platformy Edukacyjnej, gdzie w zakładce “Zajęcia on-line” znajdą przekierowanie do zajęć. #zacznijodojczystego