Aktualności

 • Czas na wyniki programu Nagroda za Diament!

  02 lipca
  Przez cały rok szkolny nasi uczniowi zbierali punkty, które otrzymywali za systematyczną naukę. Teraz nadeszła pora na podsumowanie, wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach i rozdanie nagród.
 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

  25 czerwca
  29 czerwca odbędzie się oficjalne zakończenie roku szkolnego!
 • Laurki z okazji Dnia Mamy i Taty

  07 czerwca
  Podczas ostatnich Webinariów plastycznych nasi uczniowie przygotowali laurki z okazji Dnia Mamy i Taty.
 • Piszą o Nas!

  22 maja
  Dzieci imigrantów. Jak zaszczepić w nich zainteresowania polskością? Jak z punktu widzenia osoby, która na co dzień mieszka za granicą wygląda nauczanie najmłodszych o Polsce? Jeżeli jesteście ciekawi jak inni mierzą się z takimi zadaniami to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z artykułem umieszczonym na blogu “Mama w Barcelonie”, dotyczącym nauki w naszej szkole.
 • Wyniki konkursu “Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”

  22 maja
  Jakie piękne prace konkursowe otrzymaliśmy od naszych uczniów! Wszystkie dzieła plastyczne, które zostały przesłane na konkurs, dotyczący skojarzeń z wiosną, były piękne, wykonane z pełnym zaangażowaniem i dużym talentem! Dlatego ciężko nam było podjąć decyzję o wynikach konkursu.
 • Recenzja scenariuszy z edukacji wczesnoszkolnej

  30 kwietnia

  Zależy nam na tym, żeby lekcje na naszej platformie były jak najlepsze. Uważamy, że ciągle warto się doskonalić, a dążenie do rozwoju wymaga wiele zaangażowania. Z tego powodu poprosiliśmy o ocenę scenariuszy lekcyjnych z edukacji wczesnoszkolnej. Otrzymaliśmy recenzję od eksperta – dr Magdaleny Christ z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 • Konkurs dla uczniów!

  19 kwietnia
  “Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata” Wiosna jest porą roku, która często zaskakuje zmienną pogodą. Przyroda budzi się do życia, lecz zanim krajobraz się zazieleni, często zdarzają się pogodowe niespodzianki. Nam wiosna kojarzy się z rosnącą trawą, zapachem kwitnącego bzu oraz orzeźwiającym deszczem.
 • Śmigus-dyngus

  19 kwietnia
  Jest to nazwa zwyczaju ludowego, polegającego na wzajemnym oblewaniu się wodą ze znajomymi i rodziną w poniedziałek wielkanocny. Poprawny zapis, a nawet wymowa tej nazwy często przysparza nam wiele trudności. Jeśli chcemy uniknąć problemów, to możemy zamiennie stosować nazwę “lany poniedziałek”.  
 • Wiosenne prace dzieci

  17 kwietnia
  Wiosna zagościła w domach naszych uczniów! Zobaczcie prace plastyczne, które zostały przez nich wykonane, podczas Webinarium plastycznego „Wiosna w naszym domu”!
 • Poznajcie ulubione literki naszych uczniów!

  03 kwietnia
  Zobaczcie prace plastyczne naszych uczniów z klasy pierwszej.
Formularz zapisu

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółowe informacje

polonijka pixel
+XX
*obowiązkowe
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
Zarejestruj się, aby otrzymać ofertę dostępu do pełnej wersji platformy