• Gdziekolwiek jestem mówię po polsku! Polska edukacja zupełnie za darmo? Poznaj Polskie Szkoły Internetowe Libratus. 

  06 lipca
  Gdziekolwiek jestem mówię po polsku! Polska edukacja zupełnie za darmo? Poznaj Polskie Szkoły Internetowe Libratus. 

  Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko kontynuowało naukę języka i zdobywało wiedzę zgodną z polską podstawą programową – mamy dla Ciebie rozwiązanie 🙂 !

   

  Przedstawiamy Ci bliźniaczy projekt Polonijki – Polskie Szkoły Internetowe Libratus, skierowany do dzieci w wieku 6-14 lat. 

   

  W Libratusie dziecko uczy się z pomocą interaktywnej platformy edukacyjnej, na której znajdują się wszystkie potrzebne do nauki materiały (zgodne z polską podstawą programową), podzielone na gotowe scenariusze zajęć, wzbogacone o ciekawe gry i filmy edukacyjne. Dziecko może uczestniczyć w cyklicznych webinarach z polskimi nauczycielami, integracji z rówieśnikami oraz licznych zajęciach dodatkowych, warsztatach i konkursach. 

   

  Platforma jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nauka jest elastyczna i z łatwością można pogodzić ją z innymi obowiązkami. 

   

  Libratus to zdecydowanie więcej niż nauka języka polskiego. 

   

  Projekt daje możliwość poznania polskiej kultury, kształtowania postawy patriotycznej, a co najważniejsze otwiera drogę do kontynuacji polskiej edukacji w przyszłości. 

   

  Nauka w Libratusie jest bezpłatna i w pełni legalna. Dziecko jest pełnoprawnym uczniem – otrzymuje legitymację szkolną, a po uzyskaniu pozytywnych wyników egzaminów końcowych uzyskuje państwowe świadectwo szkolne.

   

  Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie trwają zapisy na rok szkolny 2022/2023!

  REKRUTACJA DO LIBRATUSA – KLIKNIJ

   

  Rekrutacja jest szybka i prosta, a na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie Zespołu specjalistów. Wsparcie obecne jest także po etapie zapisów – towarzyszymy Twojemu dziecku w codziennej nauce i odpowiadamy na wszystkie pytania.

   

  Zobacz jak wspaniałą przygodą może być polska edukacja z Libratusem!