Nauka języka polskiego w Australii

Nauka języka polskiego mieszkając w tak odległym kraju jakim jest Australia nie jest łatwa i stanowi duże wyzwanie zarówno dla rodziców jak i dla samych dzieci. Warto jednak zadbać o to, aby najmłodsi mieli dostęp do polskiej edukacji, aby mogli kultywować język polski i podtrzymywać polskie tradycje.

Jakie są możliwości nauki?

Większość rodziców rozmawia ze swoimi dziećmi w domu w języku ojczystym, co jest jak najbardziej słusznym rozwiązaniem, jednak często może nie wystarczać. Część rodziców zapisuje również swoje pociechy na różnego rodzaju kursy lub do szkół sobotnich, co już na starcie może zniechęcić dziecko, które zmęczone po całym tygodniu nauki będzie musiało iść do szkoły w weekend, kiedy teoretycznie ma dzień wolny. Dlatego warto rozważyć inne rozwiązanie, które oferuje Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa online, która jest wygodnym, elastycznym, a przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem pomocnym w nauce języka polskiego.

Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa online

Polonijka jest polonijną szkoła online, przeznaczoną dla osób mieszkających poza granicami kraju. Nauka w Polonijce jest bardzo wygodnym i przyjemnym sposobem na naukę języka polskiego, zdobycie wiedzy o kraju, poznanie jego tradycji, historii, czy kultury. Program nauczania został skonstruowany zgodnie z polską podstawą programową.

Nowoczesność i wygoda

Nauka w Polonijnej Szkole Podstawowej odbywa się za pośrednictwem Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której znajdują się wszelkie niezbędne materiały, prezentacje i scenariusze lekcji. Przygotowane przez polskich nauczycieli materiały pozwalają na szybką i łatwą naukę niezbędnych pojęć i zagadnień. Ponadto co tydzień odbywają się specjalne webinaria, czyli lekcji online prowadzone przez polskich pedagogów. Stanowią one świetne urozmaicenie zajęć i znakomitą okazję do powtórki przyswojonego materiału. Co ważne, dziecko może uczyć się w dowolnym, dogodnym dla niego miejscu i czasie, bez konieczności wychodzenia z domu, czy dojazdu do szkoły. Nie czekaj i zapewnij swojemu dziecku polską edukację! Zapisz się już teraz!