Polska szkoła dla dzieci w Oslo

Norwegia to przepiękny kraj, który dodatkowo charakteryzuje się bardzo wysokim standardem życia mieszkańców. Nic dziwnego, że Polacy, którzy z różnych względów decydują się na przeprowadzkę do innego kraju, wybierają Oslo. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Oslo, która zapewnia stały dostęp do edukacji dla dzieci emigrantów. To bardzo ważne, by te mogły uczyć się w swoim języku ojczystym, ponieważ w Norwegii bardzo często mają do niego ograniczony dostęp. 

Jak wyglądają lekcje w polskiej szkole podstawowej w Oslo?

Internetowa platforma edukacyjna nie różni się znacząco od tradycyjnej szkoły, którą można spotkać w kraju. Polska szkoła dla dzieci w Oslo oferuje lekcje zgodne z programem zajęć, który bazuje na polskiej podstawie programowej. Warto zaznaczyć, że świadectwo z Polonijki może być respektowane w wielu polskich szkołach, co będzie szczególnie ważne dla tych uczniów, którzy pragną w przyszłości kontynuować naukę już w kraju. Z pewnością będzie to dużo łatwiejsze, gdy już wcześniej miało się styczność z językiem polskim na odpowiednim poziomie. 

Dla kogo przeznaczona jest polska szkoła dla dzieci w Oslo?

Polonijka to polska szkoła podstawowa w Oslo, w której uczą się zazwyczaj dzieci emigrantów. Nie jest powiedziane jednak, że to jedyna grupa, do której kierujemy naszą ofertę. Na zajęcia przyjmujemy dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Programy zajęć i materiały szkoleniowe zostały przystosowane do różnych poziomów. Znajdą się tutaj nawet lekcje, dla dzieci, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem ojczystym. Polska szkoła dla dzieci w Oslo to doskonała alternatywa dla szkół sobotnich. Tutaj grafik zajęć można dostosować względem własnych potrzeb, co z pewnością zadowoli dzieci, które wolałby nie poświęcać weekendów na dodatkową naukę. 

Kto prowadzi lekcje dla dzieci w Oslo?

W naszej szkole podstawowej dla dzieci w Oslo dbamy nie tylko o wysoki poziom zajęć, ale także atmosferę, którą tworzą zarówno uczniowie, ale także nasza kadra. Grono pedagogów uczących w Polonijce to starannie wyselekcjonowana grupa osób, które posiadają bardzo długi staż w nauczaniu dzieci oraz wymagane kwalifikacje. Warto zwrócić uwagę na pochlebne opinie, które o naszych nauczycielach wyrażają uczniowie oraz ich rodzice.

Jak zapisać się do polskiej szkoły dla dzieci w Oslo?

Zapisy do polskiej szkoły podstawowej w Oslo są bardzo łatwe. Wystarczy wybrać jeden z pakietów, które oferujemy. Pakiety różnią się pod względem ceny oraz materiałów i benefitów, które zawierają. Będą to m.in. specjalnie przystosowane materiały szkoleniowe, dostęp do internetowego panelu, jak również dodatkowe opcje tj. możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto również zajrzeć do naszej zakładki FAQ, w której odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, które nurtują naszych gości.

Polonia w Oslo

Polska szkoła dla dzieci w Oslo to doskonała okazja na dostęp do języka ojczystego, dla dzieci emigrantów polonijnych. Będzie to alternatywa dla szkół sobotnich, które znajdują się również w:
  • Bergen
  • Trondheim
  • Stavanger
Z platformy edukacyjnej mogą korzystać wszyscy z dowolnego miejsca na całym świecie. Wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie tj. komputer, laptop, czy telefon. Polska szkoła podstawowa w Oslo Polonijka funkcjonuje na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach i uczą się w niej dzieci polonijne na całym świecie. 

Instytucje ważne dla Polonii w Oslo

Zapisy dziecka do polskiej szkoły dla dzieci w Oslo to bardzo ważna kwestia, którą trzeba rozważyć jeszcze przed wyjazdem. Nie można zapominać również o innych ważnych instytucjach, takich jak banki, placówki służba zdrowia, czy chociażby polska ambasada. Norwegia to kraj bardzo przychylny Polakom, który z pewnością stworzy optymalne warunki do codziennego życia. Polonijka to polska szkoła podstawowa w Oslo, która ułatwi kwestie edukacji dzieci i zapewni wysoki poziom nauczania.