Polska szkoła dla dzieci w Bergen

Bergen to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miast w Norwegii. W ostatnim czasie jest to miejscowość, którą bardzo chętnie wybierają Polacy, którzy zdecydowali się wyemigrować z kraju. Polska szkoła dla dzieci w Bergen to bardzo ważna instytucja, o którą powinni zatroszczyć się wszyscy rodzice wyjeżdżający z naszego kraju. Polonijka to platforma internetowa, w której lekcje odbywają się online, dlatego można z niej skorzystać z dowolnego miejsca na świecie.  

Jak prowadzone są zajęcia dla dzieci w Bergen?

Program zajęć w Polonijce nawiązuje do podstawy programowej obowiązującej w naszym kraju. Polska szkoła podstawowa w Bergen to szansa na naukę zgodnie z wytycznymi oraz późniejszy powrót do jednej ze szkół funkcjonujących już w Polsce. To szczególnie ważne, by dzieci polonijne miały okazję poznać warunki panujące w szkole, gdyż jest to bardzo ważny etap w ich rozwoju. My staramy się, aby nasza platforma e-learningowa jak najlepiej je odzwierciedlała, dlatego stosujemy wiele udogodnień i niestandardowych rozwiązań.    

Kto prowadzi zajęcia dla dzieci w Bergen?

Polska szkoła dla dzieci w Bergen to miejsce, w którym przede wszystkim dbamy o wysoki poziom nauczania. To właśnie dlatego nasza kadra pedagogiczna składa się z najlepszych pedagogów, którzy każdego dnia prowadzą zajęcia, webinaria i przygotowują materiały edukacyjne oraz szkoleniowe. 

Dla dzieci w jakim wieku są zajęcia?

Polska szkoła podstawowa w Bergen Polonijka daje szansę na naukę dzieciom w wieku od 5 do 15 lat. Przygotowaliśmy materiały szkoleniowe na różnych poziomach, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Warto zaznaczyć, że prowadzimy zajęcia zarówno w języku polskim, jak i specjalne kursy przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nigdy nie miały z nim styczności. 

Ile kosztuje nauka dla dzieci w Bergen?

Z usług Polonijki korzystać można w kilku pakietach. Polska szkoła dla dzieci w Bergen Polonijka w ramach poszczególnych pakietów zapewnia dostęp do scenariuszy zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, telefoniczną pomoc dydaktyczną dla dzieci, jak również dostęp do szerokiej oferty webinariów i warsztatów, które regularnie odbywają się w obrębie naszej platformy.

Czy polska szkoła podstawowa w Bergen to szkoła sobotnia?

Dzieci przebywające na emigracji, chcąc uczyć się języka polskiego, często uczęszczają do tzw. szkół sobotnich. Polonijka to polska szkoła podstawowa w Bergen, która działa na bardzo podobnej zasadzie, jednak grafik zajęć może być w tym przypadku bardzo elastyczny. Zajęcia da się ustalić na wieczór, weekend, czy każdą inną porę.

Bergen – opis miasta

Bergen to drugie co do wielkości miasto w Norwegii. Polacy bardzo chętnie wybierają tę miejscowość głównie ze względu na szeroki dostęp do instytucji, urzędów, ale także szkół. Alternatywą jednak może być Polonijka, czyli Polska szkoła dla dzieci w Bergen, która oferuje program porównywalny do tego zapewnianego przez tradycyjne placówki. Warto sprawdzić opinie, które co rusz napływają do nas od zadowolonych uczniów i rodziców.  

Polonia w mieście

Polacy przyjeżdżają do Bergen bardzo często z całymi rodzinami. Miasto, jak i kraj oferuje niezwykle atrakcyjne warunki do życia, co sprawia, że Polakom mieszka się tutaj bardzo dobrze. Polska szkoła dla dzieci w Bergen Polonijka udostępnia możliwość dodatkowej nauki dowolnie wybranych przedmiotów. Atrakcyjna oferta webinariów jest z kolei szansą na rozwój kompetencji w plastycznych, co z pewnością jest dobrym dodatkiem, jeśli chodzi o całościowe kształtowanie profilu ucznia.  

Placówki i instytucje ważne dla Polonii w Bergen. 

Polska szkoła podstawowa w Bergen nie jest jedyną placówką, o którą warto zadbać jeszcze przed wyjazdem. Trzeba rozeznać się w kwestii instytucji tj. konsulat, urzędy dostęp do służby zdrowia itd. Jeśli chodzi o edukację, nie można zapominać o tym, by z wyprzedzeniem zapisać się do odpowiedniej grupy. Polonijka to polska szkoła podstawowa w Bergen – weź udział w zapisach!