Polska szkoła dla dzieci w Chinach

Przebywanie na emigracji zawsze jest sporym wyzwaniem dla rodziców jeśli chodzi o wychowanie dzieci i naukę języka polskiego. Sytuacja jest tym trudniejsza, jeśli mieszka się w kraju odległym od Polski, niekoniecznie popularnym wśród Polonii, takim jak na przykład Chiny. Trudny dostęp do polskiej edukacji oraz często brak czasu sprawiają, że podtrzymywanie rodzinnych tradycji i wartości staje się bardzo trudne. Jednak są sprawdzone sposoby, dzięki którym można zapewnić dziecku interesującą, a przede wszystkim skuteczną naukę języka polskiego.

Polonijka dla dzieci w Chinach

Takim rozwiązaniem jest Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa online. Polonijka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Każdy uczeń zapisany do szkoły korzysta z programu nauczania zgodnego z polską podstawą programową. Ponadto nauka w Polonijce zapewnia:
  • naukę poprzez Internetową Platformę Edukacyjną, dzięki czemu dziecko może uczyć się w każdym, dogodnym dla niego momencie
  • motywację do nauki poprzez zdobywanie nagród i niespodzianek za poczynione postępy
  • webinaria, czyli lekcje online prowadzone przez polskich nauczycieli, które są świetnym sposobem podsumowania tygodnia nauki, a także dają możliwość kontaktu z nauczycielem poprzez specjalny czat

Internetowa platforma edukacyjna

Na Internetowej Platformie Edukacyjnej znajdują się wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne, scenariusze lekcji, podręczniki, oraz gry, zabawy i filmy edukacyjne. Często organizowane są wszelkiego rodzaju konkursy, w których uczniowie mogą wykazać się zdolnościami plastycznymi, kreatywnością i wyobraźnią, a także zdobyć atrakcyjne nagrody. Interesujące treści pozytywnie wpływają na przyswajanie wiedzy przez dziecko, poprzez łączenie nauki i zabawy. Nie czekaj i zapewnij swojemu dziecku polską edukację! Zapisz się już teraz!