Polska szkoła dla dzieci w Pekinie

Polonijka to internetowa platforma edukacyjna, która przeznaczona jest dla dzieci polonijnych rozsianych po całym świecie. To doskonała szansa na dostęp do edukacji w języku polskim, która odbywa się w oparciu o e-learning oraz materiały pomocnicze i ćwiczenia, z których uczniowie mogą korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Polska szkoła dla dzieci w Pekinie kierowana jest do wszystkich tych osób, które zdecydowały się wyjechać do Chin. 

Jak wyglądają lekcje dla dzieci w Pekinie?

Polonijka to platforma, w której można uczyć się zarówno podczas lekcji na żywo z polskim nauczycielem, ale także z korzystając z materiałów, które są udostępniane każdemu użytkownikowi. Warto zaznaczyć, że polska szkoła podstawowa w Pekinie to miejsce, w którym grafik zajęć ustala się wedle własnych wymagań. Będzie to duża zaleta szczególnie w obliczu dzieci, które na co dzień uczęszczają do jednej z pekińskich szkół.

Ile kosztuje nauka w Polskiej szkole w Pekinie?

Specjalnie dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, w których dostępna jest nauka w polskiej szkole podstawowej w Pekinie. Możliwe warianty to:
  • Pakiet Na Start - 1750 PLN
  • Pakiet Mini - 2199 PLN
  • Pakiet Standard - 2999 PLN
  • Pakiet Premium - 4999 PLN
W zależności od wersji, na którą się zdecydujemy, otrzymamy dostęp do materiałów edukacyjnych opracowanych na bazie programów nauczania z polskich szkół, możliwość konsultacji indywidualnych z polskimi nauczycielami, bogatą ofertę dodatkowych webinariów plastycznych, czy chociażby dostęp do zarządzania elektronicznym kontem. Na wszystkie inne pytania dotyczące tego, jak funkcjonuje polska szkoła dla dzieci w Pekinie Polonijka, odpowiedź powinniście znaleźć w zakładce FAQ

Kto prowadzi zajęcia w szkole podstawowej w Pekinie?

W Polonijce za wartość nadrzędną uważamy wysoki poziom nauczania. To właśnie dlatego nasza kadra, to starannie wyselekcjonowane grono pedagogów z dużym doświadczeniem. O tym, że dobrze dobieramy naszych pracowników, mogą świadczyć, chociażby bardzo pochlebne opinie, którymi dzielą się z nami uczniowie i ich rodzice. Wybierając jeden z pakietów w Polonijce, można liczyć m.in. na indywidualne zajęcia z jednym z polskich nauczycieli, ale także konsultacje telefoniczne. 

Dla dzieci, w jakim wieku przeznaczona jest szkoła podstawowa w Pekinie?

Polska szkoła dla dzieci w Pekinie to miejsce, w którym staramy się dostosowywać ofertę do potrzeb naszych klientów. To właśnie dlatego mogą uczyć się tutaj dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Zapewniamy szeroki zakres materiałów, różne poziomy trudność oraz specjalną ofertę dla uczniów, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji na naukę języka polskiego. Aktualnie trwają zapisy na kolejny, semestr, dlatego zachęcamy do udziału w rekrutacji!   

Polonia w Pekinie

Jeszcze jakiś czas temu Pekin nie był tak popularną destynacją, jeśli chodzi o wyjazdy na emigrację. Dzisiaj z różnych względów osiedla się tam bardzo wielu naszych rodaków, dlatego polska szkoła podstawowa w Pekinie będzie instytucją szczególnie ważną. Ze względu na specyfikę i bardzo duży rozmiar tego miasta, ciężko znaleźć stacjonarną szkołę podstawową lub chociażby szkołę sobotnią. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Pekinie, która będzie doskonałą alternatywą, a w dodatku bardzo wygodnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwi codzienne życie. Tutaj dzieci mogą uczyć się wszystkich przedmiotów z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i urządzenie, na którym podłączymy się do platformy. 

Język polski dla Polonii w Pekinie  

Uczniowie polskiej szkoły podstawowej w Pekinie to najczęściej dzieci polonijne, które wraz z rodzicami wyjechały za granicę lub już tam się urodziły. Dzieci emigrantów bardzo często nigdy nie miały okazji posługiwać się językiem polskim. Pamiętajmy jednak, że to jeden z symboli narodowych i niezależnie od tego, czy miejsce naszego zamieszkania to:
  • Pekin
  • Hongkong
  • Singapur 
Warto mieć kontakt z językiem polskim, a ten można poznać lub kultywować w miejscach takich jak polska szkoła dla dzieci w Pekinie – Polonijka.