Polska szkoła dla dzieci w Pekinie

Polonijka to internetowa platforma edukacyjna, która przeznaczona jest dla dzieci polonijnych rozsianych po całym świecie. To doskonała szansa na dostęp do edukacji w języku polskim, która odbywa się w oparciu o e-learning oraz materiały pomocnicze i ćwiczenia, z których uczniowie mogą korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Polska szkoła dla dzieci w Pekinie kierowana jest do wszystkich tych osób, które zdecydowały się wyjechać do Chin. 

Jak wyglądają lekcje dla dzieci w Pekinie?

Polonijka to platforma, w której można uczyć się zarówno podczas lekcji na żywo z polskim nauczycielem, ale także z korzystając z materiałów, które są udostępniane każdemu użytkownikowi. Warto zaznaczyć, że polska szkoła podstawowa w Pekinie to miejsce, w którym grafik zajęć ustala się wedle własnych wymagań. Będzie to duża zaleta szczególnie w obliczu dzieci, które na co dzień uczęszczają do jednej z pekińskich szkół.

Ile kosztuje nauka w Polskiej szkole w Pekinie?

Specjalnie dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, w których dostępna jest nauka w polskiej szkole podstawowej w Pekinie. W zależności od wersji, na którą się zdecydujemy, otrzymamy dostęp do materiałów edukacyjnych opracowanych na bazie programów nauczania z polskich szkół, możliwość konsultacji indywidualnych z polskimi nauczycielami, bogatą ofertę dodatkowych webinariów plastycznych, czy chociażby dostęp do zarządzania elektronicznym kontem.

Kto prowadzi zajęcia w szkole podstawowej w Pekinie?

W Polonijce za wartość nadrzędną uważamy wysoki poziom nauczania. To właśnie dlatego nasza kadra, to starannie wyselekcjonowane grono pedagogów z dużym doświadczeniem. O tym, że dobrze dobieramy naszych pracowników, mogą świadczyć, chociażby bardzo pochlebne opinie, którymi dzielą się z nami uczniowie i ich rodzice. Wybierając jeden z pakietów w Polonijce, można liczyć m.in. na indywidualne zajęcia z jednym z polskich nauczycieli, ale także konsultacje telefoniczne. 

Dla dzieci, w jakim wieku przeznaczona jest szkoła podstawowa w Pekinie?

Polska szkoła dla dzieci w Pekinie to miejsce, w którym staramy się dostosowywać ofertę do potrzeb naszych klientów. To właśnie dlatego mogą uczyć się tutaj dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Zapewniamy szeroki zakres materiałów, różne poziomy trudność oraz specjalną ofertę dla uczniów, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji na naukę języka polskiego. Zachęcamy do udziału w rekrutacji!   

Polonia w Pekinie

Jeszcze jakiś czas temu Pekin nie był tak popularną destynacją, jeśli chodzi o wyjazdy na emigrację. Dzisiaj z różnych względów osiedla się tam bardzo wielu naszych rodaków, dlatego polska szkoła podstawowa w Pekinie będzie instytucją szczególnie ważną. Ze względu na specyfikę i bardzo duży rozmiar tego miasta, ciężko znaleźć stacjonarną szkołę podstawową lub chociażby szkołę sobotnią. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Pekinie, która będzie doskonałą alternatywą, a w dodatku bardzo wygodnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwi codzienne życie. Tutaj dzieci mogą uczyć się wszystkich przedmiotów z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i urządzenie, na którym podłączymy się do platformy. 

Język polski dla Polonii w Pekinie  

Uczniowie polskiej szkoły podstawowej w Pekinie to najczęściej dzieci polonijne, które wraz z rodzicami wyjechały za granicę lub już tam się urodziły. Dzieci emigrantów bardzo często nigdy nie miały okazji posługiwać się językiem polskim. Pamiętajmy jednak, że to jeden z symboli narodowych i niezależnie od tego, czy miejsce naszego zamieszkania to:
  • Pekin
  • Hongkong
  • Singapur 
Warto mieć kontakt z językiem polskim, a ten można poznać lub kultywować w miejscach takich jak polska szkoła dla dzieci w Pekinie – Polonijka.