Nauka chemii dla dzieci za granicą

Nauka chemii dla dzieci za granicą

W Polonijne nauka odbywa się w bardzo podobny sposób jak w tradycyjnej szkole. Tutaj również dostępne są wszystkie podstawowe przedmioty, system oceniania oraz materiały dydaktyczne. Nauka chemii dla dzieci za granicą przewidziana jest na różnych poziomach. W Polonijce mogą uczyć się dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Warto zaznaczyć, że przygotowaliśmy również specjalne materiały dla dzieci, które nie mówią w języku polskim, ponieważ wychowały się już za granicą.

Jak prowadzone są zajęcia z chemii?

Chemia dostępna jest w wybranych klasach w pakiecie Polonijka Mini i Polonijka Standard. Uczniowie otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych. Nauka chemii dla dzieci za granicą w tym przypadku odbywa się w oparciu o źródła wiedzy, z których korzystają nauczyciele w tradycyjnych szkołach. To właśnie dlatego uczniowie Polonijki mają szansę być na tym samym poziomie wiedzy, co inne dzieci.

Kto prowadzi zajęcia z chemii dla dzieci za granicą?

Nauka chemii dla dzieci za granica w formule szkoły internetowej to bardzo wymagające wyzwanie dla pedagogów, którzy uczą w Polonijce. To właśnie dlatego nasza kadra to starannie dobierany zespół, który każdego dnia dba o to, by dostarczać uczniom dydaktykę na najwyższym możliwym poziomie. O tym, że dobrze dobieramy naszych nauczycieli, mogą świadczyć chociażby pozytywne opinie naszych uczniów, którzy pochlebnie wypowiadają się o lekcjach w Polonijce, jak i samych nauczycielach. 

Jaka jest forma kontaktu?

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu droga mailową, telefoniczną lub na facebookowym Messengerze. Zachęcamy również, aby najpierw odwiedzić naszą zakładkę FAQ, gdzie przygotowaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania, które nurtują naszych użytkowników zarówno tych bieżących, jak i takich, którzy dopiero rozważają zapisy do polskiej szkoły. 

Jakie podręczniki do nauki chemii?

Każdy, kto posiada dostęp do naszej platformy edukacyjnej, może korzystać ze wszystkich materiałów, które ułatwiają naukę chemii dla dzieci za granicą. Dostosowaliśmy je do poszczególnych poziomów trudności. Warto kontynuować naukę w Polonijce, jednak nawet te osoby, które wykupiły abonament tylko na rok, z pewnością na tym skorzystają a sama nauka chemii dla dzieci za granica będzie przebiegać w atmosferze fascynacji i zaangażowania.  

Czy nauczyciel udziela konsultacji dla dzieci za granicą?

Wykupując jeden z naszych pakietów, oprócz nieograniczonego dostępu do materiałów szkoleniowych, każdy z uczniów otrzymuje również możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielem. Podczas takiej rozmowy (przez telefon lub skype) można dopytać o wszystkie sprawy, które nas nurtują, rozszerzyć wiedzę w wybranym obszarze lub skonsultować wszystkie inne kwestie dotyczące nauki chemii dla dzieci za granicą. 

Jak zacząć naukę chemii dla dzieci za granicą?

Rejestracja w Polonijce jest bardzo prosta. Wystarczy założyć dziecku konto, dokonać stosownych opłat i nauka chemii dla dzieci za granica może się rozpocząć. Dzięki różnym pakietom można dostosować najbardziej przystępną wersję i do woli korzystać z udogodnień, które zapewnia polska szkoła podstawowa. 

Czy dziecko może zdawać egzamin z chemii za granicą?

Nauka w Polonijce przygotowuje nie tylko do powrotu do polskiej szkoły, ale również do kontynuowania edukacji na różnych szczeblach. Dziecko, które ukończyło wszystkie klasy w Polonijce, powinno posiadać wiedzę na poziomie przewidzianym przez polskie ministerstwo edukacji. Dzięki ukończeniu Polonijki dziecku będzie łatwiej odnaleźć się w polskim systemie edukacji.

Co po zakończeniu roku szkolnego?

Po ukończeniu jednego roku w Polonijce, nauka chemii dla dzieci za granicą może być kontynuowana w następnej klasie. Do naszej szkoły przyjmujemy dzieci w wieku od 5 do 15 lat, a zakres wiekowy dla poszczególnych klas jest taki sam, jak w tradycyjnej polskiej szkole. To właśnie dlatego nauka chemii dla dzieci za granicą może być tak płynna, gdyż dzieci mogą kontynuować edukację rozpoczętą w tradycyjnej szkole albo wrócić do szkoły po kilku latach nauki w Polonijce. 

Chcesz zapewnić dziecku dostęp do polskiej edukacji za granicą? Zapisz je do Polonijki!