Polska szkoła dla dzieci w Peru

Peru to kraj położony w zachodniej części Ameryki Południowej. Pomimo że to dosyć odległa część świata, wielu z naszych rodaków udaje się tam w celu rozpoczęcia nowego życia. Polska szkoła dla dzieci w Peru to bardzo ważny element życia każdego Polaka na emigracji. Polonijka to internetowa platforma edukacyjna online, w której można uczyć się z dowolnego miejsca na świecie. Zapewniamy wysoki poziom edukacji, o czym mogą świadczyć, chociażby pozytywne opinie naszych uczniów i ich rodziców. 

Jak prowadzone są zajęcia dla dzieci w Peru?

Polonijka to Polska szkoła podstawowa w Peru, gdzie prowadzimy zajęcia zgodnie z programem nauczania obowiązującym w Polsce. Staramy się dostosować poziom zajęć do profilu naszych uczniów. Warto zaznaczyć, że posiadamy materiały zarówno dla dzieci, które nie miały jeszcze styczności z językiem polskim, jak i takich, które chciałby kontynuować naukę. 

Jakich przedmiotów uczymy w polskiej szkole podstawowej w Peru?

Scenariusze zajęć w Polonijce przygotowaliśmy w przypadku wszystkich podstawowych przedmiotów, na konkretnych stopniach nauczania. Znajdą się tutaj zarówno zajęcia nauczania początkowego dla najmłodszych, jak również przedmioty tj. matematyka, historia, podstawy fizyki. To właśnie tymi cechami powinna odznaczać się dobra Polska szkoła dla dzieci w Peru, w której dzieci będą mogły zarówno mieć kontakt z językiem polskim, jak również uczyć się zgodnie z polską podstawą programową.   

Ile kosztuje nauka w naszej szkole podstawowej w Peru?

Nauka w Polonijce może odbywać się w kilku wariantach. Specjalnie dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy różne pakiety, które pozwolą wybrać jak najbardziej dogodną wersję. Polska szkoła podstawowa w Peru Polonijka udostępnia swoim użytkownikom 4 pakiety
  • Pakiet Na Start - 1750 PLN
  • Pakiet Mini - 2199 PLN
  • Pakiet Standard - 2999 PLN
  • Pakiet Premium - 4999 PLN
Dzięki temu można wybrać najlepiej dostosowany wariant, który będzie spełniał wszystkie wymagania i pozwoli na zgłębienie wszystkich potrzebnych przedmiotów w odpowiednim stopniu. 

Kto prowadzi zajęcia w polskiej szkole podstawowej?

Zajęcia w Polonijce mając specyficzna formułę, jednak zadbaliśmy o to, by nasza kadra składała się z doświadczonych nauczycieli, którzy każdego dnia będą stawać na wysokości wymagających zadań i przekazywać swoim uczniom wszystko to, co najlepsze. Warto zaznaczyć, że poszczególne pakiety zawierają również możliwość dodatkowych konsultacji telefonicznych, podczas których uczniowie mogą  rozwiać wszelkie wątpliwości lub dopytać o rzeczy, którzy nie znaleźli w materiałach.

Czy polska szkoła dla dzieci w Peru to szkoła sobotnia?

Jednym z głównych atutów, które posiada polska szkoła podstawowa w Peru to możliwość dostosowywania grafiku zajęć do innych zajęć. To duża wygoda szczególnie w momencie, gdy dziecko chodzi do normalnej szkoły. Wtedy w zajęciach i webinariach w Polonijce można brać udział np. po południu lub wieczorem. Nie ma konieczności, aby polska szkoła dla dzieci w Peru musiała kolidować z innymi zajęciami w tygodniu. Nie trzeba zatem zajmować sobie weekendów, co z pewnością będzie dużą zaletą dla dzieci, jak i ich rodziców. 

Instytucje ważne dla Polonii w Peru

Polska szkoła podstawowa dla dzieci w Peru to z pewnością jedna z najważniejszych instytucji, o które powinni zadbać rodzice przed wyjazdem do tego kraju. Mimo wszystko ważne będą również inne urzędy, banki, czy chociażby dostęp do służby zdrowia. Zmiana kontynentu zamieszkania to z pewnością poważny krok, do którego trzeba się dobrze przygotować. 

Polacy w Peru

Pomimo iż amerykański kraj leży w bardzo dużej odległości od Polski, staje się coraz bardziej popularnym wyborem, jeśli chodzi o emigrację Polaków. Nasi rodacy wyjeżdżają do miast tj:
  • Lima 
  • Cuzco
  • Arequipa
Z pewnością zmiana miejsca zamieszkania nie jest łatwa, jednak gdy już uda nam się załatwić wszystkie sprawy związane z relokacją, z pewnością wyprowadzka do Ameryki Południowej będzie wspaniałą przygodą. Polonika to polska szkoła dla dzieci w Peru, która będzie doskonałą alternatywą  dla tradycyjnych form nauczania.