Polska szkoła dla dzieci w Irlandii

Jeżeli mielibyśmy wybrać najpopularniejsze kierunki emigracji Polaków, to zdecydowanie Irlandia byłaby w czołówce. Nasi rodacy wyjeżdżają na wyspy głównie w celach zarobkowych, w poszukiwaniu lepszego standardu życia lub by być blisko rodziny, która wyjechała już wcześniej. Szczególnie w przypadku, gdy zabieramy ze sobą dzieci, warto zadbać o to, by stworzyć im odpowiednie warunki do edukacji. Polonijka to Polska szkoła dla dzieci w Irlandii z bardzo bogatą ofertą dydaktyczną przystosowaną dla dzieci polonijnych. 

Jak prowadzone są zajęcia dla dzieci w Irlandii?

Polonijka to nie tylko Polska szkoła dla dzieci w Irlandii, ale także platforma edukacyjna online dostępna na całym świecie. Do korzystania z serwisu wystarczy tylko i wyłącznie dostęp do sieci internetowej oraz tablet, komputer lub laptop. Polska szkoła podstawowa w Irlandii jest dostępna 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, a grafik zajęć ustalany jest indywidualnie przez każdego ucznia. To duża wygoda, ale także dostęp do najlepszych materiałów, które można dobierać pod względem poziomu zaawansowania.

Jakich przedmiotów uczymy w polskiej szkole w Irlandii?

Ofertę dydaktyczną w polskiej szkole dla dzieci w Irlandii opracowaliśmy w oparciu o wytyczne ministerstwa edukacji oraz podstawę programową obowiązująca w tradycyjnych polskich szkołach podstawowych. To z jednej strony szansa na naukę torem opracowanym przez specjalistów z dziedziny edukacji, a z drugiej okazja, by być na bieżąco z poziomem nauczania, którego wymaga każda szkoła podstawowa w Irlandii. Taki aspekt będzie również zaletą w przypadku, gdy dziecko zechce wrócić do kraju i kontynuować naukę. 

Ile kosztuje nauka w naszej szkole podstawowej w Irlandii?

Cena, którą zapłacimy za usługę, w głównej mierze zależy od wybranego pakietu. Dostępne są aż 4 różne warianty!
  • Pakiet Na Start - 1750 PLN
  • Pakiet Mini - 2199 PLN
  • Pakiet Standard - 2999 PLN
  • Pakiet Premium - 4999 PLN
  Tak szeroka oferta pozwala dobrać odpowiedni kurs. Warto wspomnieć, że w obrębie subskrypcji dostępne są również zajęcia dodatkowe oraz indywidualne konsultacje telefoniczne z nauczycielami. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Irlandii, w której regularnie organizujemy różnego rodzaju warsztaty i webinaria plastyczne.

Kto prowadzi lekcje dla dzieci w Irlandii?

Wierzymy, że dobra szkoła podstawowa w Irlandii to przede wszystkim ludzie, dlatego zadbaliśmy o to, by jak najlepiej dobrać grono pedagogiczne. Nasi nauczyciele to osoby wybierane w oparciu o szczegółowe wytyczne. To sami specjaliści w swoim fachu, którzy dodatkowo odznaczają się wyjątkowym podejściem do uczniów oraz umiejętnościami, których wymaga od nich dosyć specyficzna forma polskiej szkoły dla dzieci w Belgii.  

Irlandia – krótki opis kraju

Irlandia to bardzo specyficzny kraj, a życie tutaj przebiega w sposób charakterystyczny dla wyjątkowej kultury oraz poszanowania dla tradycji obowiązującej od dawna. Wszyscy przybysze zza granicy początkowo mają pewien problem z tym, aby przyzwyczaić się do panujących reguł, jednak wyjątkowo przyjazna ludność sprawia, że szybko można się zaaklimatyzować. Polacy najczęściej zamieszkują miasta tj.:
  • Dublin 
  • Cork 
  • Limerick

Polonia w Irlandii

Ze względu na fakt, że Irlandia to bardzo popularny kierunek emigracji Polaków, w kraju znajduje się bardzo duża grupa polonijna. To właśnie dlatego Polska szkoła dla dzieci w Belgii jest bardzo pożądana, a alternatywa taka jak Polonijka doskonale spisuje się w roli zamiennika, który oferuje wiele dodatkowych zalet.

Instytucje ważne dla polonii w Irlandii

Polska szkoła podstawowa w Irlandii to bardzo ważna instytucja, która obok ambasady i konsulatu powinna być kolejną pozycją na liście placówek do sprawdzenia przed wyjazdem. Polonijka to polska szkoła dla dzieci w Belgii, która zapewnia stały dostęp do edukacji w języku polskim oraz wszystkich przedmiotów zgodnych z polską podstawą programową. Zapisy trwają, dlatego warto już teraz rozważyć rejestrację!