Polska szkoła dla dzieci w Szangrao

Szangrao to miasto umieszczone we wschodniej części Chin. Pomimo barier geograficznych, kulturowych i językowych, coraz więcej Polaków decyduje się na to, by przenieść się tam i rozpocząć całkiem nowe życie. Polonijka to polska szkoła podstawowa dla dzieci w Szangrao, w której można uczyć się online. Przygotowaliśmy intuicyjną platformę, na której każdy użytkownik znajdzie materiały edukacyjne, dostęp do lekcji video webinariów itd. 

Jak wygląda nauka w szkole dla dzieci w Szangrao?

Korzystanie z nauki na platformie edukacyjnej online jest bardzo wygodne. To z jednej strony szansa na przyswojenie takiej ilości materiałów, która będzie potrzebna do efektywnej nauki, a z drugiej możliwość korzystania z oferty z dowolnego miejsca na świecie. Polska szkoła dla dzieci w Szangrao to dla dzieci polonijnych szansa na naukę w języku ojczystym, z którym bardzo często nie mają styczności.

Ile kosztuje nauka w polskiej szkole w Szangrao?

Z usług Polonijki korzystać można w kilku pakietach. Polska szkoła dla dzieci w Szangrao Polonijka w ramach poszczególnych pakietów zapewnia dostęp do scenariuszy zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, telefoniczną pomoc dydaktyczną dla dzieci, jak również dostęp do szerokiej oferty webinariów i warsztatów, które regularnie odbywają się w obrębie naszej platformy.

Kto uczy w polskiej szkole dla dzieci w Szangrao?

Zadbaliśmy o to, aby nasza kadra, była tworzona przez doświadczonych pedagogów, którzy będą mieli odpowiednie kompetencje i kwalifikacje do nauki w tej bez wątpienia specyficznej formule. O tym, że dobrze dobraliśmy grono pedagogiczne, mogą świadczyć chociażby opinie, którymi może poszczycić się polska szkoła podstawowa w Szangrao – Polonijka. 

Czy Polonijka to szkołą sobotnia?

Wbrew ogólnemu przekonaniu, Polska szkoła dla dzieci w Szangrao nie musi być szkołą sobotnią. Tutaj zajęcia można dopasowywać wedle reszty planu dnia, co nie wymaga ”zarywania” weekendów. Takie rozwiązanie z pewnością docenią wszystkie dzieci, które w wolne dni wolałaby oddawać się rozrywce i zabawom. W Polonijce można uczyć się wieczorami lub w każdej innej wolnej chwili. Dbamy o wygodne naszych użytkowników, gdyż wiemy, że na co dzień posiadają bardzo wiele innych zajęć, to właśnie dlatego polska szkoła dla dzieci w Szangrao umożliwia naukę w bardzo elastycznej formule, którą doceniają nasi wszyscy. 

Polonia w Szangrao

Pomimo iż chińskie miasto to bardzo odmienne kulturowo i społecznie miejsce, Polacy są zadowoleni z tego, że mogą tutaj mieszkać. Polska szkoła dla dzieci w Szangrao umożliwia naukę dzieciom emigrantów, dlatego wszyscy, którzy zdecydowali się na wyjazd z kraju, mogą być spokojni o to, że ich dzieci będą miały dostęp do edukacji na wysokim poziomie. Polacy zamieszkują również inne miasta chińskie tj:
  • Pekin
  • Szanghaj
  • Szenzghen

Instytucje ważne dla Polaków w Szangrao 

Polska szkoła podstawowa w Szangrao to oczywiście bardzo ważna placówka, o którą dobrze zadbać jeszcze przed wyjazdem z kraju. Polonijka to doskonała alternatywa, w której w mgnieniu oka załatwimy wszystkie formalności, sama nauka będzie przebiegała bezproblemowo, a po zakończeniu kursu, nasze dzieci otrzymają świadectwo, które w razie powrotu może być uznane przez komisje rekrutacyjne w polskich szkołach. 

Jak zapisać się do Polonijki?

Zapisy na lekcje w polskiej szkole dla dzieci w Szengrao trwają cały czas, dlatego rejestracja nie powinna sprawić nikomu trudności. W razie jakichkolwiek wątpliwości można odwiedzić naszą zakładkę FAQ lub skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Zachęcamy aby rejestrować się jak najszybciej, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a każdy semestr przestoju w nauce może być znaczący na gruncie rozwój dziecka.