Polska szkoła dla dzieci w Trondheim

Jeśli chodzi o Skandynawię, to ciężko znaleźć bardziej urokliwe miasto niż Trondheim. Pomimo iż życie w Norwegii bywa bardzo drogie, wielu Polaków decyduje się zamieszkać w tym kraju. Polonijka to polska szkoła podstawowa w Trondheim, która będzie doskonałym wyborem dla dzieci emigrantów. To szansa na stały kontakt z językiem polskim oraz naukę wszystkich podstawowych przedmiotów, których powinien uczyć się każdy w szkole podstawowej.

Jak wygląda nauka w polskiej szkole w Trondheim?

Polonijka to internetowa platforma, którą najłatwiej można by określić, jako szkołę sobotnią online. Mimo wszystko w Polonijce zajęcia można ustalać według elastycznego grafiku, co będzie szczególną zaletą dla dzieci, które w weekendy wolałaby odpoczywać i zajmować się zabawą i odpoczynkiem – nie nauką. Polska szkoła dla dzieci w Trondheim – Polonijka to platforma, z której każdy użytkownik może skorzystać w dowolnym czasie z dowolnego miejsca na ziemi. Po opłaceniu raty, każdy otrzymuje dostęp do panelu, na który udostępniamy materiały szkoleniowe zgodnie z wybranym wariantem. Dodatkowo dzieci Polonijkowe mogą skorzystać z szerokiej oferty dodatkowych webinariów oraz indywidualnych konsultacji z Polonijkowymi nauczycielami.       

Dla kogo przeznaczona jest Polska szkoła dla dzieci w Trondheim?

Polska szkoła podstawowa w Trondheim będzie doskonałą alternatywą dla norweskiej szkoły. Tutaj dzieci polonijne mają szanse na naukę w języku ojczystym, a co za tym idzie, nie muszą znać norweskiego. Polska szkoła dla dzieci w Trondheim – Polonijka może być również traktowana, jako dodatkowa platforma edukacyjna, w której dzieci będą doskonalić swoje umiejętności np. w posługiwaniu się językiem polskim. Po wyjeździe do Norwegii dzieci bardzo często nie mają zbyt wiele okazji do posługiwania się językiem ojczystym, a przecież trzeba pamiętać, że to bardzo ważne, by nie zapominać o takich symbolach narodowych. Warto zaznaczyć, że w polskiej szkole dla dzieci w Trondheim przygotowaliśmy również ofertę dla dzieci, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z językiem polskim. Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dostępne są w zakładce FAQ

Ile kosztuje nauka w polskiej szkole?

Z usług Polonijki korzystać można w kilku pakietach. Polska szkoła dla dzieci w Trondheim Polonijka w ramach poszczególnych pakietów zapewnia dostęp do scenariuszy zajęć z edukacji wczesnoszkolnej, telefoniczną pomoc dydaktyczną dla dzieci, jak również dostęp do szerokiej oferty webinariów i warsztatów, które regularnie odbywają się w obrębie naszej platformy.

Kto uczy w polskiej szkole podstawowej w Trondheim?

Aby zapewnić jak najwyższy poziom kształcenia, zadbaliśmy o to, by nasza kadra nauczycielska składała się tylko z wykwalifikowanych pedagogów, którzy muszą na co dzień odnajdywać się w tej stosunkowo trudnej formule nauczania przez Internet. O tym, że dobrze udało nam się skompletować kadrę, mogą świadczyć chociażby pozytywne opinie, które wyrażają zarówno sami uczniowie, jak i ich rodzice. 

Polonia w Trondheim

Pomimo iż Norwegia do pewnego czasu nie była zbyt popularnym kierunkiem emigracji Polaków, aktualnie Trondheim to miasto, w którym osiedla się coraz więcej naszych rodaków. Polacy zamieszkują również:
  • Oslo
  • Bergen
  • Stavanger
Polonijka to Polska szkoła podstawowa w Trondheim, z której można korzystać z dowolnego miasta, a do nauki potrzebny jest tak naprawdę tylko laptop lub tablet.

Instytucje ważne dla Polonii w Trondheim 

Polska szkoła podstawowa w Trondheim to z pewnością jedna z tych placówek, o którą warto zadbać jeszcze przed przeprowadzką do Norwegii. Dodatkowo warto sprawdzić takie miejsca jak pobliskie banki, dostęp do służby zdrowia, czy chociażby urzędy takie jak Ambasada Polski w Norwegii. Jeśli chodzi o edukację, wygodną opcją będzie polska szkoła dla dzieci w Trondheim Polonijka, która zapewnia bardzo szeroką ofertę edukacyjna. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało stały dostęp do wszystkich najważniejszych przedmiotów, a co najważniejsze, szansę na posługiwanie się językiem polskim.