Platforma do nauki języka polskiego dla dzieci – najlepszy sposób na naukę!

Jak pomóc dziecku w nauce języka polskiego? Jak zachęcić dziecko do nauki ojczystego języka? Gdzie znaleźć wysokiej jakości materiały, które wspomogą naukę? Na te pytania znajdziecie dzisiaj odpowiedzi! Poznajcie Internetową Platformę Edukacyjną – najlepszy sposób na naukę ojczystego języka!

Nauka w Polonijce

Jak pomóc dziecku w nauce języka polskiego? Z odpowiedzią przychodzi Polonijka! To innowacyjny projekt edukacyjny, który oferuje interaktywne materiały, lekcje online z polskimi nauczycielami oraz pakiet edukacyjny dostosowany do potrzeb dziecka. Stały kontakt z językiem polskim to klucz do sukcesu w utrzymaniu umiejętności językowych dzieci, które mieszkają za granicą. Każdy z dostępnych pakietów otwiera inne możliwości na naszej platformie – pakiet Język Polski Na Start jest idealny dla dzieci, które rozpoczynają naukę z językiem polskim, a kolejne pakiet pozwalają na dostęp do większości ćwiczeń, regularnych spotkań i  webinarów!

Moje dziecko nie chce mówić po polsku – co teraz?

Co zrobić, kiedy dziecko nie chce mówić po polsku? Przygotuj dokładny plan działania, który sprawi, że nauka języka polskiego będzie dla niego przyjemnością! W Polonijce wszystkie materiały znajdują się na Internetowej Platformie Edukacyjnej, która dostępna jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na różnice czasowe. Dzięki temu można elastycznie dopasować plan nauki do potrzeb ucznia, czy rodziny. W zależności od wybranego pakietu na platformie znajdują się:

• Gotowe scenariusze lekcji przygotowane przez doświadczonych nauczycieli,
  • Interaktywne ćwiczenia, wzbogacone o obrazki, filmy i animacje.
  • Harmonogram zajęć z nauczycielami i możliwość indywidualnych konsultacji.

Wszystkie scenariusze w Pakietach: Język Polski Na start, Polonijka Mini i Polonijka Standard, podzielone zostały na 36 lub 20 tygodni nauki i 4 pory roku, abyś mógł odpowiednio rozplanować naukę z dzieckiem w czasie.

Materiały do nauki języka polskiego dla dzieci

Gdzie znaleźć materiały do nauki języka polskiego dla dzieci? Pakiet Polonijka Na Start to świetny wybór, jeśli Twoje dziecko nie mówi po polsku, a Ty chcesz zapisać je na kurs języka polskiego od podstaw. Korzystając z interaktywnych, ciekawych materiałów na naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej Twoje dziecko opanuje język polski na poziomie A1. Co znajdziesz na platformie?

• Lekcje tworzone przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów wraz z materiałami audio i wideo,
  • karty pracy, które będą niesamowicie pomocne w utrwalaniu zdobytej wiedzy,
  • cykliczne webinaria z języka polskiego jako obcego.

Platforma działa nie tylko na laptopie! Dzięki dostępowi na urządzenia mobilne dziecko może uczyć się gdzie chce, bez żadnych ograniczeń!

Regularne spotkania online z nauczycielami

Polonijka oferuje swoim uczniom dwa rodzaje zajęć online z nauczycielem:

• webinaria,
  • wideospotkania.

Webinaria to powtórka materiałów z platformy. W klasach 1-3 lekcje trwają 45 minut, w starszych klasach 60 minut. Webinaria z języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej są podsumowaniem minionego tygodnia nauki. Pozostałe spotkania odbywają się cyklicznie co dwa lub cztery tygodnie. W trakcie zajęć nauczyciel cały czas angażuje dzieci do nauki, zadając pytania i sprawiając, że nauka jest bardzo interesująca.

Drugim rodzajem zajęć są wideospotkania. To 45-minutowe zajęcia online z nauczycielami prowadzone w 3-5 osobowych grupach raz w miesiącu. W klasach 1-3 wideospotkania odbywają się z edukacji wczesnoszkolnej, w klasach 4-8 z języka polskiego. To czas na integrację uczniów! W trakcie zajęć uczeń poznaje swoich rówieśników z całego świata i interaktywnie uczestniczy w zajęciach.

Nauka języka polskiego na własnych zasadach!

Dzięki Internetowej Platformie Edukacyjnej dziecko może uczyć się kiedy chce i jak chce. Dzięki stałemu dostępowi do materiałów nauka staje się bardzo elastyczna i dopasowana do każdej rodziny. Nasze interaktywne ćwiczenia zapewniają fascynującą podróż po języku polskim, angażując dziecko w nauce i rozwijając jego zdolności w ciekawy i angażujący sposób. Chcemy, by nauka języka polskiego stała się nie tylko efektywna, ale również przyjemna!

Wejdź na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz różnorodne pakiety edukacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka. Rozpocznijcie wspólną przygodę z językiem polskim już dziś!