Szkoła sobotnia w Twoim domu

Szkoła sobotnia w Twoim domu

Polinijka to polonijna szkoła on-line, przeznaczona dla dzieci Polaków mieszkających poza granicami kraju. Edukacja w Polonijnej Szkole Podstawowej to bardzo wygodny i przyjemny sposób na zdobycie niezbędnej wiedzy, która pomoże twojemu dziecku poznać zwyczaje, historię i tradycję kraju. Uczniowie Polonijki mają możliwość nauki zgodnie z polską podstawą programową.

Polska edukacja z dowolnego miejsca na ziemi

Internetowa Platforma Edukacyjna zawiera materiały edukacyjne oraz scenariusze zajęć, zamieszczane na bieżąco przez nauczycieli. Są one dostępne przez cały rok nauki, dlatego uczeń może wrócić do danej lekcji w każdym momencie. Uczniowie Polonijki mają również dostęp do szerokiej gamy multimedialnych materiałów edukacyjnych, w tym: prezentacji, filmów edukacyjnych, testów sprawdzających wiedzę, interaktywnych ćwiczeń, a także wielu gier i zabaw, które urozmaicają i wzbogacają tradycyjne metody nauczania. Edukacja z Polonijką to wygodny sposób przyswajania wiedzy w dowolnym czasie i wybranym miejscu; bez konieczności wychodzenia z domu czy dojazdu do szkoły sobotniej.

Szkoła domowa, nie tylko sobotnia

Interaktywna platforma, z której korzystają uczniowie Polonijki, zawiera scenariusze lekcyjne, dzięki którym codzienna nauka jest prosta i przyjemna – zarówno dla dziecka, jak i rodzica, który pomaga mu w nauce. Opracowane przez polskich pedagogów materiały pozwalają na swobodne przyswajanie niezbędnych pojęć i zagadnień. Tygodniowy cykl nauki świetnie podsumowują Webinaria, czyli lekcje online z nauczycielem, będące urozmaiceniem formy kształcenia oraz doskonałą okazją do utrwalenia wiedzy i znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania.